Pozvánka na XIV. sraz historických nákladních automobilů 31.5. – 3.6.2018

4 Dub

Vážení přátelé, 

Tatra historik klub ČR Vás srdečně zve na přátelské setkání, konané již tradičně na zemědělské usedlosti MuMá impéria.

Setkání pořádáme nejenom pro majitele všech možných modifikací užitkových automobilů TATRA, ale zároveň majitele ostatních užitkových automobilů provozovaných na československém území, v jejichž technickém průkazu byl zapsán rok výroby nejvýše 1980. Těšíme se na Vaše tahače, autojeřáby, autobagry, sklápěčky, míchačky, vrtačky, valníky, požární cisterny a žebříky, skříňové nebo komunální nástavby, též autobusy nebo traktory a další. Velikost ani hmotnost není omezena, avšak důležitá je historická původnost vozu i nástavby. Proto si v zájmu kvality srazu pořadatel vyhrazuje právo odmítnutí účasti historicky bezcenných provedení.

Využijte možnosti přijet už ve čtvrtek. Naše „Hospoda ve chlívě“ nabízí dostatek míst k sezení a velkoplošnou projekci filmů a dokumentů. Hospoda je vytápěná, špatné počasí nás nezaskočí. Uvítáme Vaše DVD, například z podobných akcí. Využijte naši techniku k Vaší propagaci! Toalety, umývárna a polní sprcha samozřejmostí. Občerstvení po celou dobu akce zajištěno.

Těšíme se na nové renovace – rádi poznáme další podobně postižené nadšence, se kterými strávíme několik krásných dnů.

 

Přihlášku můžete vyplnit on-line na www.tatratruck.cz, foto Vašeho vozu zaslané na e-mail tatra@tatratruck.cz vítáno. Přihlášku v tisknutelné podobě si také můžete na našich stránkách stáhnout a poslat poštou nebo zavolejte a my Vám přihlášku rádi pošleme. Uzávěrka přihlášek je 25.5.2018 úderem půlnoci. Poté bude na přihlašovaná vozidla nahlíženo jako na neregistrovaná. Děkujeme za pochopení. Zašleme potvrzení přihlášky a další informace.

Informace též telefonicky  David Mára +420 774 621 059